Staňte sa partnerom eudomains.sk

Prevádzkujete internetové stránky a chcete svojim návštevníkom ponúknuť registráciu .eu domén? Máme pre Vás riešenie, ako to bez práce zariadiť a naviac na tom ešte zarábať.

Je to veľmi jednoduché:
Zaregistrujete se do systému a systém Vám automaticky otorí účet. Na svoju stránku umiestnite html odkaz, poprípade textový odkaz, banner, ikonku, alebo môžete priamo zaradiť do položiek Vašeho menu. Ak návštevník Vašich stránok klikne na odkaz a zaregistruje si .eu doménu automaticky sa Vám vypočíta provízia 8% po zaplatení čiastky zákazníkom.

Pravidlá:
Odkaz na domainseu.sk môže byť ľubovoľný dole uvedený kód, alebo textlink. Musí obsahovať Vaše užívateľské meno. Môžete odkaz na náš web zabudovat do Vašeho menu a vydávať ho za súčásť Vašich stránok. Zvýšite tým kompletnosť Vámi ponúkaných služieb.

Miesto xxx zadáte vaše užívateľské meno


Naša firma vyplatí províziu vo výške 8% z celkovej ceny objednávky. Provízia sa vypláca na vyžiadánie v administračnej části. Ak Vaša provízia na konte predstavuje viac ako 25,- Eur, bude čiástka poukázaná na Váš účet, alebo bude vystavená poštová peňažná poukážka na čiastku, která odpovedá stavu Vašeho konta. Ak je čiatka na konta na konci mesiaca nižšia ako 25Eur, budeme s platbou čakať dokým túto čiastku nedosiahnete, alebo nezrušíte registráciu u našej firmy. Stav Vašeho konta budete mať možnosť sledovat na stránke, která Vám bude pridelená taktiež po zaradení do systému.

Prvá provízia bude vyplatená 30.4.2006. V prípade, že prostredníctvom partnerského programu bola predregistrovaná doména uhradená, ale nebola zaregistrovaná partnerovi bude priznaná odmena len z manipulačného poplatku.

Naším členom výslovne zakazujeme rozosielanie nevyžiadaných e-mailových správ (tzv. spamu) obsahujúcich akúkoľvek zmienku o www.domainseu.sk. Prípadné podvodné aktivity, alebo porušenia niektorého z bodov našich pravidiel, má za následok okamžité vyradenie zo systému bez nároku na províziu nasporenú na účte.